Nasi najważniejsi klienci – Stała zniżka 10% w aplikacji Clubcard

07/06/2019

Chcemy, aby Tesco było najlepszym miejscem do pracy i na zakupy, jakie można sobie tylko wyobrazić. Dlatego oferujemy szereg korzyści dla naszych koleżanek i kolegów, którzy są dla nas najważniejszymi klientami. Pragniemy, abyście skorzystali z wszystkiego, co w Tesco najlepsze!

Wierzymy, że koleżanki i koledzy w Tesco to równocześnie nasi najważniejsi klienci. Codzienne rozmowy z naszymi klientami i zakupy, które sami robicie w naszych sklepach na co dzień, sprawiają, że jesteście dla nas kluczowymi ekspertami. Z tego powodu nieustannie pracujemy nad tym, aby Wasze doświadczenie zakupowe było jeszcze przyjemniejsze i korzystniejsze – zarówno dla Waszego zdrowia, jak i portfela.

Już wkrótce będziecie mogli się cieszyć z połączenia naszej zniżki pracowniczej dla koleżanek i kolegów z nową aplikacją Clubcard – dzięki temu płacenie mniej za codzienne zakupy stanie się dziecinnie proste! Z aplikacją zyskujecie dostęp do mnóstwa dodatkowych benefitów, o których więcej zdradzimy Wam już wkrótce.

Ściągnijcie aplikację i sprawdźcie, jak korzystne jest teraz robienie zakupów w Tesco!

Informujemy, że od 10 czerwca wszystkie nasze koleżanki i koledzy w Europie Środkowej, którzy posiadają stałą zniżkę 10%, będą mogli z niej również korzystać za pośrednictwem aplikacji Clubcard.

Wystarczy, że pobierzecie aplikację Clubcard na swoje urządzenia mobilne (dotyczy IOS i Android), a będziecie mogli cieszyć się wszystkimi korzyściami jakie płyną z używania aplikacji.

Używając aplikacji, będziecie mogli:
– korzystać ze stałej zniżki pracowniczej 10% prosto z telefonu,
– nieustannie śledzić wykorzystanie stałej zniżki 10%,
– korzystać z aktywnych bonów i kuponów w jednym miejscu – mogą być skanowane prosto z aplikacji Clubcard,
– sprawdzać listę wszystkich ofert promocyjnych – tych przeznaczonych zarówno dla klubowiczów Clubcard, jak i standardowych promocji Tesco.

A to nie wszystko! Użytkownicy aplikacji co miesiąc będą otrzymywali dodatkowe kupony cyfrowe.

Wszystkie potrzebne informacje wraz z instrukcją – jak zainstalować aplikację, znajdziecie na mojetesco.pl.

Pamiętajcie, aby przed zainstalowaniem aplikacji zawsze upewnić się, że Wasze urządzenia pracują na odpowiednich systemach (IOS, Android). Jeśli Wasze urządzenia nie operują na tych systemach, bez obaw – nadal możecie korzystać z tradycyjnej karty zniżkowej, a dostęp do aplikacji możecie przekazać komuś innemu. Nowa funkcjonalność aplikacji pozwala podzielić się zniżką z rodziną i przyjaciółmi i razem możecie cieszyć się stałą zniżką 10%.

Zatem, nie czekajcie ani chwili, zainstalujcie aplikację na swoich telefonach i cieszcie się zakupami ze wszystkimi benefitami i innowacjami, które oferuje.

Aby uczcić wprowadzenie nowej funkcjonalności do aplikacji przygotowaliśmy dla Was specjalną, dodatkową zniżkę na zakupy! Wszystkie koleżanki i koledzy korzystający z aplikacji czy tradycyjnej karty ze stałą zniżką, w dniach 12–15 czerwca będą mogli skorzystać z łącznego 20% rabatu na zakupy.

Regulamin korzystania z karty Stała zniżka 10% znajduje się na mojetesco.pl.