Wiosenna edycja „Żyj zdrowo” – czas na odnowę ciała i umysłu!

07/05/2019

Wielkanoc, kolejny niezwykle pracowity okres w handlu, już za nami – to idealny moment, by rozpocząć wiosenną odsłonę programu „Żyj zdrowo” dla koleżanek i kolegów. W szóstej już edycji, która potrwa od 13 maja do 23 czerwca, skoncentrujemy się na „restarcie” naszego organizmu i sposobach na zapewnienie dobrego samopoczucia. Chcecie znać szczegóły?

Owoce i warzywa dla koleżanek i kolegów
Od 13 maja, przez 4 tygodnie, dwa razy w tygodniu będziemy dostarczać do sklepów świeże i soczyste owoce i warzywa. Sięgnijcie po zdrową przekąskę i dodajcie sobie naturalnej energii w pracy!

Maj miesiącem oczyszczania organizmu
Słyszeliście o cleansingu lub fastingu? Choć brzmią obco zastanawiająco, mają świetny wpływ na nasz organizm. Warto spróbować, szczególnie podążając za wskazówkami dietetyka na mojetesco.pl, który pomoże nam oczyścić organizm z toksyn. Wkrótce na naszej stronie znajdziecie przydatne plany, jadłospisy i inne praktyczne informacje, jak to zrobić. Dołączcie do wspólnego wyzwania i uwolnijcie się od szkodliwych substancji, które wpływają na nasze ciało i umysł.

Jak zwalczyć stres i naładować baterie?
W pracy spędzamy każdego dnia więcej czasu niż w domu, czego skutki odczuwamy często w postaci zmęczenia. Mamy radę i na to – w najbliższych miesiącach na mojetesco.pl będziemy publikować porady dotyczące poniższych tematów:
– jak radzić sobie w stresujących sytuacjach?
– jak efektywniej odpoczywać?
– jak zapobiegać wypaleniu zawodowemu?

Konkurs rowerowy
Jeśli jesteście miłośnikami jazdy na dwóch kółkach, to konkurs dla Was! A jeżeli nie… to idealna okazja, by zacząć swoją przygodę z rowerem! Biorąc udział w naszej rywalizacji i mierząc swoje osiągnięcia, macie szansę wygrać karty MultiSport. Tym razem zapraszamy Was do konkursu indywidualnego w 3 kategoriach:
– sklepy,
– centra dystrybucji,
– biura.
Konkurs potrwa od 20 maja do 7 czerwca (do godz. 12:00). Wyniki opublikujemy do 12 czerwca. Nagrody powędrują do tych koleżanek i kolegów, którzy „wykręcą” najwięcej kilometrów.

Czeka nas wiele atrakcji i wyzwań! Dołączcie do programu „Żyj zdrowo” i zadbajcie o swoje ciało oraz umysł!