Nowa oferta ubezpieczeń dla klientów

12/04/2019

Miło nam poinformować o rozpoczęciu współpracy z nowym partnerem, dzięki któremu zaoferujemy klientom naszych sklepów szerszy wachlarz usług. Klienci niemal 50 sklepów w Polsce będą wkrótce mogli skorzystać z bogatej oferty ubezpieczeń dostarczanych przez firmę Superpolisa.

Do końca roku ubezpieczeniowa multiagencja otworzy 32 placówki w naszych sklepach, zaś kolejne 17 uruchomionych zostanie do połowy przyszłego roku. Superpolisa zaoferuje klientom Tesco dostęp do wszystkich najważniejszych ubezpieczycieli na polskim rynku i doradztwo w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, mienia, na życie oraz zdrowotnych.

Współpraca z Superpolisą wzmacnia naszą propozycję dla klientów z zakresu finansów i ubezpieczeń, jakie obecnie oferujemy pod marką Tesco Twoje Finanse w kanale direct. Dzięki temu, będziemy mogli lepiej odpowiadać na oczekiwania kupujących, także bezpośrednio w naszych sklepach stacjonarnych.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup ubezpieczenia z oferty Superpolisy w naszych sklepach, będą mogli liczyć na kupony zniżkowe na zakupy w sieci Tesco.

Zachęcamy do odwiedzenia punktów Superpolisy – koleżankom i kolegom zaproponujemy ofertę ze zniżką. Listę lokalizacji znajdziecie wkrótce na https://tesco.pl/marki-i-uslugi/finanse.

Gorąco dziękujemy polskiemu zespołowi za zaangażowanie i pracę nad tą inicjatywą.

Lucie Hadaricova i Karolina Komorowska
Tesco Twoje Finanse