#Kurczakomania w Pasażach Tesco

12/04/2019

Już w najbliższy weekend klientów wybranych Pasaży Tesco ogarnie (dosłownie i w przenośni)… #Kurczakomania!

13 i 14 kwietnia odwiedzający Pasaże Tesco w Krakowie (Kapelanka 54), Lublinie (Orkana 4), Rzeszowie (al. Powstańców Warszawy 13), Łodzi (Pojezierska 93) oraz Warszawie (Fieldorfa 41) mogą liczyć na wielkanocne niespodzianki.

Klienci, którzy dokonają w tych dniach zakupów za kwotę min. 100 zł w sklepach i punktach usługowych zlokalizowanych w Pasażach Tesco, otrzymają specjalnie na tę okazję przygotowany prezent marki Miss LK – polskiej projektantki Lidii Kality. Będzie to najmodniejszy w sezonie letnim element garderoby, czyli wiosenny plecak ze świątecznym nadrukiem kurczaka. „Yellow is the new Black” to hasło, które dzięki nam będzie rządzić na polskich ulicach tej wiosny!

Dodatkowo w Centrum Handlowym Gocław przy ul. Fieldorfa 41 w Warszawie stanie ekspozycja nawiązująca do naszego świątecznego hasła #Kurczakomania, która będzie stanowić niezwykle “InstaFriendly” miejsce. Każdy odwiedzający Pasaż Tesco będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w otoczeniu małych, pluszowych kurczaków, ale nie jest to jedyna atrakcja. 13 kwietnia o godz. 12:00 centrum odwiedzi wyjątkowy gość – Natalia Siwiec, znana i lubiana modelka. Będzie to wspaniała okazja, by porozmawiać lub zrobić sobie wspólne zdjęcie wielkanocnej strefie. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych – na evencie będzie gościł wielki, żółty kurczak gotowy do wspólnych fotek i uścisków. 🙂

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.pasaztesco.pl.