Gdy myślę o Fundacji Tesco… – 4. konkurs

11/04/2019

Biegliście w którymś z Biegów Charytatywnych? Stworzyliście Orszak Mikołaja i jako aniołek, śnieżynka, a może sam św. Mikołaj odwiedziliście dzieciaki z lokalnej instytucji? Pomagaliście w promocji lokalnego projektu w programie „Decydujesz, pomagamy”? A może Wasze dziecko było beneficjentem w programie „Mądry start” lub wzięło udział w konkursie „Radość świąt”? Napiszcie o swoich doświadczeniach związanych z naszą Fundacją!

Czwartym zadaniem konkursowym jest napisanie w komentarzu poniżej, jakie macie wspomnienia/doświadczenia związane z Fundacją Tesco. Na wykonanie tego zadania macie 2 dni! Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy 3 najlepsze, które otrzymają odpowiednio 1, 2 i 3 punkty. O tym, kto zdobył najwyższe noty w tej konkurencji, dowiecie się w przyszłym tygodniu.

Przed Wami jeszcze jeden dzień z konkursami. Punkty przyznajemy za każde zadanie konkursowe, jakie ukaże się w tym czasie w naszym portalu. Na końcu je podliczymy i ogłosimy zwycięzców, czyli osoby z największą liczbą zebranych punktów. Na zdobywcę 1. miejsca czeka komplet fantastycznych garnków! Powodzenia!

Na pytanie z wczorajszego konkursu najszybciej odpowiedzieli:
1. Justyna Bąk – 3 punkty (komentarz o 9:13)
2. Małgorzata Goławska – 2 punkty (komentarz o 9:21)
3. Aleksandra Mieszczak – 1 punkt (komentarz o 10:05)