Mała podróż w czasie

30/03/2019

Niedawno zakończyliśmy V edycją programu „Decydujesz, pomagamy”, który ma na celu wspieranie społeczności sąsiadujących ze sklepami poprzez dofinansowanie ludzi, organizacji charytatywnych i wspieranie dobrych inicjatyw w społeczności lokalnej. Zobaczcie, jak ta edycja przebiegała w sklepie w Chełmie!

21 stycznia – tak to się zaczęło w Chełmie!

Po kilku dniach od rozpoczęcia głosowania żetony zaczęły wzrastać w urnach, odwiedzili nas nawet Menadżer Regionu i Menadżer Formatu. Jest nam bardzo miło, że mogli u nas oddać swój cenny głos, za co serdecznie dziękujemy. 🙂

17 lutego zakończyło się głosowanie i była to doskonała okazja, aby zbudować relację z lokalną społecznością oraz lokalnymi władzami.

21 marca odbyło się uroczyste zakończenie programu „Decydujesz, pomagamy”. Klienci Tesco w otwartym głosowaniu wybrali organizację, które otrzymały granty na realizację lokalnych inicjatyw.

W naszym mieście granty otrzymały następujące organizacje:
1. Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży „Razem możemy więcej” – 5 000 zł
2. Gminne Centrum Kultury w Krasnymstawie z/s w Siennicy Nadolnej – 3 000 zł
3. Ochotnicza Straż Pożarna w Busównie – 1 000 zł

Projekt Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Razem w 7 możemy więcej” zdobył 22 418 głosów. Z tej okazji organizacja przygotowała krótki występ i opowiedziała nam o swoim projekcie, który będzie miał na celu zorganizowanie festynu osiedlowo–integracyjnego.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim organizacjom, które brały udział w programie!

Jolanta Łatka
Kierownik Zespołu ds. Obsługi Klienta Kasy
CHM Chełm