Dołącz do nas i podaruj swój 1% Fundacji Tesco!

11/03/2019

Do 30 kwietnia jest czas na rozliczenie się z urzędem skarbowym, a tym samym przekazanie 1% podatku dla wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego, np. Fundacji Tesco. 1% to wcale nie mało! Dzięki programowi „Zdrowo jem z Fundacją Tesco”, zebrany 1% podatku finansuje posiłki dla dzieci z niepełnosprawnościami. Posiłki zdrowe, zbilansowane, przygotowane przez specjalistów z zakresu dietetyki.

W tym roku 1% Waszego podatku przekazany Fundacji Tesco – już po raz trzeci – zapewni zdrowe posiłki dzieciom z niepełnosprawnościami z Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD „Helenów”. Jeśli los najmłodszych nie jest Wam obojętny, pomóżcie nam zadbać o wyjątkowe potrzeby dzieci z niepełnosprawnościami.

Co udało się osiągnąć Fundacji w 2018 roku?

Jak przekazać 1% podatku Fundacji*?
– Można to zrobić, wpisując w odpowiednią rubrykę rocznego zeznania podatkowego numer KRS Fundacji: 0000 418 218.
– Na stronie www.fundacjatesco.pl dostępny jest darmowy program, dający możliwość rozliczenia PIT z przeznaczeniem 1% wyłącznie na Fundację Tesco.
– Na pulpitach Waszych firmowych komputerów znajdziecie ikonkę „Tesco e-pity_2018”, która przekieruje Was na stronę programu, umożliwiającego rozliczenie PIT z przeznaczeniem 1% wyłącznie na Fundację Tesco.

Szczegóły znajdziecie na stronie www.fundacjatesco.pl/jedenprocent.

Dla Fundacji każda złotówka jest ważna, bo dzięki niej ma szansę objąć wsparciem większe grono potrzebujących dzieci i już dziś zadbać o ich lepsze jutro.

* Pamiętajcie, że tegoroczne zeznanie podatkowe przygotuje za podatników Urząd Skarbowy bez potrzeby składania jakiegokolwiek wniosku. Taki PIT między 15 lutego i 30 kwietnia będzie można zweryfikować i zaakceptować w Portalu Podatkowym www.podatki.gov.pl, uwzględniając wtedy 1% podatku dochodowego na wybraną organizację pożytku publicznego. Jeżeli w poprzednim roku wskazaliście Fundację Tesco, zostanie to przepisane na bieżący rok. Jeżeli nie, wpisz KRS i dane Fundacji samodzielnie.