Wiosenny konkurs fotograficzny

08/03/2019

„Zapachniało, zajaśniało, wiosna, ach to ty…” – śpiewał niegdyś Marek Grechuta. Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny zbliża się wielkimi krokami! Chyba każdy z nas wita ją z radością i nadzieją na coraz cieplejsze dni, śpiew ptaków za oknem, pierwsze kwiaty na rabatkach, pączkujące listki na drzewach oraz zieleniące się trawniki. Podejmijcie nasze wyzwanie i sfotografujcie pierwsze oznaki wiosny! 🙂

Początek astronomicznej i kalendarzowej wiosny to chyba najbardziej wyczekiwany moment w roku – zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Najmłodsi witają wiosnę starym zwyczajem topienia Marzanny. Wy natomiast możecie się wybrać na inauguracyjny, rodzinny spacer po parku, lesie lub ogrodzie, które z dnia na dzień robią się coraz piękniejsze i powoli odżywają po zimie. Gdziekolwiek teraz będziecie, miejcie ze sobą aparat i zatrzymajcie w kadrze piękno rodzącej się do życia przyrody!

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym i wygrania atrakcyjnych nagród. Komisja konkursowa weźmie pod uwagę: niestandardowy pomysł, ciekawą kompozycję oraz emocje, jakie fotografia obudzi w odbiorcach. Zdjęcia należy umieścić w galerii na mojetesco.pl – „Wiosenny konkurs fotograficzny”. Nie zapomnijcie dodać opisu, gdzie zostało wykonane zdjęcie i co ono przedstawia, a także napisać, gdzie pracujecie.

Na zwycięzców czekają nagrody-niespodzianki od redakcji Moje Tesco. Macie czas do 31 marca!