Zachowaj formę na zimę i wygraj darmową kartę Multisport!

07/02/2019

Zima to czas, gdy spada nasza odporność i jesteśmy bardziej narażeni na choroby. Jednak regularne ćwiczenia poprawią działanie naszego organizmu i wpłyną pozytywnie na samopoczucie. W ramach programu „Żyj zdrowo” przygotowaliśmy dla Was konkurs związany z ilością przebytych kilometrów. Dołączcie do rywalizacji i biegajcie – na zdrowie!

Konkurs będzie trwał do 28 lutego 2019 r. i mogą w nim wziąć udział wszystkie koleżanki i wszyscy koledzy.
Będzie on rozgrywany w dwóch kategoriach: indywidualnej oraz drużynowej. Wystarczy ściągnąć na telefon specjalną aplikację i… wprawić się w ruch. Zachęcamy Was do aktywnej zimy – pobiegnijcie w konkursie, sięgnijcie po atrakcyjne nagrody i budujcie dobrą formę na wiosnę!

Jak dołączyć do rywalizacji? (szczegółowa instrukcja w załączniku poniżej)
1. Pobierz aplikacje RUNTASTIC. Aplikacja jest obsługiwana przez Android, iOS i Windows Phone.
2. Przygotowaliśmy dla Was krótki film instruktażowy, który pokazuje, jak pobrać aplikację RUNTASTIC i zalogować się: https://vimeo.com/228417308
3. Po pobraniu aplikacji i zalogowaniu się, wybierz kategorię:
• Konkurs indywidualny – PL_TESCO
• Zawody drużynowe – prześlij informacje o drużynie administratorowi konkursów: Damian Siekański – Damian.Siekanski@tesco.com.
4. Aby przebyte kilometry były prawidłowo naliczane, konieczne jest uruchomienie lokalizatora GPS. Dystans przebyty bez uruchomionej aplikacji GPS nie będzie brany pod uwagę przy wyliczaniu wyników.
5. W przypadku przystąpienia do zawodów drużynowych każdy członek zespołu musi być zalogowany do grupy.
6. Dołącz do swojej kategorii i zacznij biegać!

Jak oceniani będą zwycięzcy?
• Konkurs indywidualny
Konkurs trwa trzy tygodnie, począwszy od 7 lutego. Po tym okresie administrator aplikacji ogłosi wyniki na stronie mojetesco.pl. Nagradzane są 3 pierwsze miejsca, z największą liczbą przebytych kilometrów.
• Konkurs drużynowy
Stwórz drużynę złożoną z 10 zawodników i rywalizujcie z innymi zespołami. Konkurs trwa w okresie 7–28 luty 2019. Zespół, który przemierzy największą liczbę kilometrów, zwycięża. Prześlij administratorowi konkursu listę członków zespołu oraz nazwę drużyny.

O co walczycie?
• Konkurs indywidualny
1. miejsce – roczna karta Multisport Plus
2. miejsce – półroczna karta Multisport Plus
3. miejsce – 3-miesięczna karta MultiSport Plus
• Konkurs drużynowy
Karta podarunkowa o wartości 500 zł dla drużyny (1 karta dla całej drużyny).