Okaż swoje uczucia

07/02/2019

Już za tydzień walentynki – święto wszystkich zakochanych. Sklepy wypełniły się po brzegi serduszkami, maskotkami, świeżymi kwiatami i słodyczami. Także w naszych sklepach możecie zaopatrzyć się w walentynkowe gadżety, które podarujecie swojej drugiej połówce.

Nie zapomnijcie o swojej Walentynce lub o swoim Walentym w tym szczególnym dniu! Drobny gest – własnoręcznie zrobiona kartka, ciasteczka w kształcie serc, list miłosny, romantyczny wiersz, album ze zdjęciami – też może sprawić radość ukochanej osobie. Jeśli nie macie pomysłu na samodzielnie wykonany podarunek, wybierzcie się do naszego sklepu – tam na pewno znajdziecie inspirację!

Dla ciała i ducha
W naszej ofercie walentynkowej znalazło się zarówno coś dla fanów słodkości, jak i miłosnych gadżetów. Z tej okazji kupujemy kwiaty, a także słodycze – w szczególności bombonierki, torciki w kształcie serca czy praliny. W koszykach naszych klientów często lądują także walentynkowe gadżety – pluszowe serca, poduszki i maskotki oraz walentynkowe kartki, czyli wszystko to, co wyraża słowa „Kocham Cię”. Wyznaj swoje uczucia najlepiej, jak potrafisz i obdaruj kogoś wyjątkowym prezentem! Więcej tutaj.
Specjalną ofertę przygotowała także marka F&F. Z miłości do bielizny powstała kolekcja wyjątkowych, satynowych, kwiecistych i koronkowych zestawów, które z pewnością podbiją niejedno serce. Po szczegóły zajrzyjcie tutaj.