Promocja Tefal – macie czas tylko do jutra!

05/02/2019

W ofercie Tefal znajdują się formy do pieczenia, małe AGD i patelnie – te artykuły świetnie sprawdzą się w każdej kuchni! W listopadzie w naszych sklepach ruszył program lojalnościowy, w ramach którego można było zbierać znaczki i zyskać aż 60-procentowy rabat na wysokiej jakości akcesoria do pieczenia marki Tefal. Uwaga, nasza promocja uległa zmianie!

W związku z niebywałym zainteresowaniem naszym programem „Tefal pieczenie” wydawanie naklejek zakończy się 6 lutego. Wypełnione karty kolekcjonerskie mogą zostać użyte do zakupów produktów z rabatem najpóźniej do 20 lutego lub do wyczerpania asortymentu promocyjnego w sklepach, które biorą udział w promocji. Ilość i dostępność produktów różni się w poszczególnych sklepach, a część z nich może nie być już dostępna. Kto pierwszy, ten lepszy. 😉
Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji? Zasady programu są proste! Za każde 10 zł wydane w naszych sklepach uczestnicy programu otrzymują jeden znaczek, a gdy zbiorą ich 10 lub 15 (w zależności od produktu), mogą wymienić je na specjalną zniżkę na akcesoria do pieczenia Tefal. Aby zakupić produkt w promocyjnej cenie, należy zeskanować kartę Clubcard.