Aktywna promocja „Decydujesz, pomagamy” w zespołach – konkurs

21/01/2019

Twój zespół aktywnie wspiera program „Decydujesz, pomagamy”? Współpracujecie z lokalnymi organizacjami charytatywnymi, grupami nieformalnymi i spółdzielniami, informując ich o programie? A może przypominacie, jakie korzyści daje lokalnym społecznościom? Liczy się każde działanie!

Chcemy dowiedzieć się o wszystkich wspaniałych rzeczach, które robicie, aby promować nasz program. Opiszcie je i prześlijcie nam na adres moje.tesco@pl.tesco-europe.com lub opublikujcie zdjęcia czy filmy w galerii na mojetesco.pl. Najaktywniejszy zespół otrzyma nagrodę – 1-minutowe zakupy dla całego zespołu w jednym z naszych supermarketów zupełnie za darmo!

Zasady są bardzo proste:
– Za każdy e-mail wysłany na adres moje.tesco@pl.tesco-europe.com, w którym opiszecie w jaki sposób promujecie program „Decydujesz, pomagamy” w swoim sklepie lub centrum dystrybucji, otrzymacie 1 punkt. (Uwaga! E-maile od różnych osób z zespołu, dotyczące tej samej akcji, będą liczone tylko raz. )
– Za zdjęcia ilustrujące Waszą aktywność otrzymacie 2 punkty (kilka zdjęć tej samej aktywności to wciąż 2 punkty). Pamiętajcie, by dokładnie opisywać zdjęcia w galerii zdjęć „Konkurs „Decydujesz, pomagamy” w naszych zespołach (V edycja, 2018/2019)” – podając nazwę sklepu, nazwę akcji i datę wydarzenia!
– Za każdy filmik otrzymacie 3 punkty (filmy przesłane przez różne osoby z zespołu, dotyczące tej samej akcji, będą liczone tylko raz).

Macie czas do 18 lutego!

– Wyniki: w każdy piątek ok. godz. 12:00 będziemy publikować klasyfikację sklepów i centrów dystrybucji wraz z dotychczasowym podsumowaniem punktowym (dla materiałów przesłanych lub opublikowanych do każdego czwartku).
– Wszystkie doniesienia, które od Was otrzymamy na maila: moje.tesco@pl.tesco-europe.com, będą na bieżąco publikowane na mojetesco.pl!

Wasze zaangażowanie w program jest niezwykle ważne – dlatego chcemy je docenić. Życzymy powodzenia wszystkim zespołom! 🙂