Znajdź swój sposób na relaks

10/01/2019

Mamy nadzieję, że wszystkim Wam udało się w święta odpocząć. Chcemy, abyście tej zimy byli zrelaksowani i uśmiechnięci, dlatego w najnowszej odsłonie kampanii „Żyj zdrowo” koncentrujemy się na walce ze stresem. Poniżej znajdziecie więcej szczegółów.

Z kampanią „Żyj zdrowo” wystartowaliśmy we wrześniu 2017 roku i od następnego tygodnia zapraszamy Was do wzięcia udziału w już 5. odsłonie programu. Naszym celem jest teraz znaleźć sposób na relaks oraz zredukować poziom stresu. Sen to nieodłączny, a jednak często pomijany element zdrowego stylu życia, więc w naszym portalu znajdziecie teraz wiele przydatnych faktów na jego temat, np. co pić czy jeść, aby dobrze się wysypiać.

Nie zapominajmy też o ćwiczeniach, zwłaszcza tych spokojnych i relaksujących, które pomogą się odstresować. Już wkrótce przedstawimy kilka propozycji rozciągających i rozluźniających ćwiczeń, które pomogą odprężyć się po całym dniu pracy.

Zdecydowaliśmy się też wrócić do aktywności, które przypadły Wam do gustu. Tym razem konkurs biegowy będzie rozstrzygnięty na podstawie tego, ile kroków wykonacie indywidualnie lub w zespołach. Rywalizacja będzie trwała od 28 stycznia do 15 lutego, a wszystkie szczegóły znajdziecie na mojetesco.pl.

W nadchodzących tygodniach będziemy mieć dla Was kosze pełne owoców dla wszystkich koleżanek i kolegów. W tym miesiącu znajdziecie tam owoce bogate w różne witaminy, które są szczególnie ważne zwłaszcza w okresie zimowym.

Zdrowe odżywianie przyczynia się również do naszego dobrego samopoczucia, dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i dzielenia się przepisami na dania, które pomagają walczyć ze stresem. Konkurs potrwa od 20 stycznia do 10 lutego. Czy wiedzieliście, że migdały, awokado, szpinak, brokuły, łosoś czy indyk to 7 przysmaków, które zbawiennie wpływają na nasz układ nerwowy? Przygotujcie coś do jedzenia czy picia z jednym tych składników – podzielcie się przepisami i zdjęciami na mojetesco.pl. Chętnie dowiemy się czegoś więcej na temat Waszych sekretnych składników i przepisów na zdrowe przekąski. Wygrają trzy najlepsze przepisy z największą liczbą serduszek!

Mamy nadzieję, że dzięki naszej kampanii „Żyj zdrowo” możemy poszerzyć naszą ofertę benefitów związanych ze zdrowiem, sportem i dobrym samopoczuciem. Śpijcie dobrze, uprawiajcie sporty, jedzcie zdrowo – to podstawowe kroki na drodze do unikania stresu, które pozwolą Wam czuć się świetnie w Nowym Roku.

Więcej informacji znajdziecie w zakładce „Żyj zdrowo” na mojetesco.pl.