„Decydujesz, pomagamy” – już wkrótce startujemy!

07/01/2019

Trwa V edycja programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”. Powoli zbliżamy się do najważniejszego jego etapu – głosowania w sklepach, które wystartuje 21 stycznia i potrwa do 17 lutego. W tym czasie nasi klienci będą decydować o tym, które z lokalnych projektów i inicjatyw wesprą głosem, by zmienić życie swojej społeczności na lepsze.

Nim ruszy głosowanie, upewnijcie się, że w Waszym sklepie znajduje się specjalna urna. Nie zapomnijcie też sprawdzić, czy macie odpowiednio duży zapas żetonów, które będą rozdawane klientom przy kasach. Opisy organizacji, które biorą udział w tej edycji, ubiegając się o grant od Tesco otrzymacie kurierem DPD w terminie od 14 do 18 stycznia. Na koniec umieśćcie urny do głosowania w dostępnym i dobrze widocznym miejscu. Szczegółowe informacje otrzymacie w komunikacji MyAction, która dotrze do Was 8 stycznia.
Tylko z Waszym wsparciem możemy osiągnąć sukces kolejnej edycji programu! Wraz z Fundacją Tesco kolejny raz wesprzemy inicjatywy na rzecz lokalnych społeczności i przyznamy granty aż 375 organizacjom z całego kraju na łączną sumę 1 125 000 zł. O tym, kto zdobędzie granty na realizację swoich pomysłów, dowiemy się w marcu. Liczymy na Wasze zaangażowanie! Więcej informacji znajdziecie na stronie www.tesco/pomagamy.