Znamy wyniki świątecznych zbiórek żywności w naszych sklepach w Europie Środkowej!

21/12/2018

Dzięki Waszemu wsparciu w te święta po raz kolejny mogliśmy wesprzeć potrzebujących w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Zobaczcie, ile udało nam się osiągnąć w ramach zakończonych niedawno zbiórek żywności!

Podobnie jak przed rokiem, w listopadzie i grudniu zorganizowaliśmy w 585 naszych sklepach w całej Europie Środkowej świąteczne zbiórki żywności, w które zaangażowani byli nasi koledzy i koleżanki oraz wolontariusze z lokalnych organizacji charytatywnych. Swoje „cegiełki” dołożyli podczas tego wydarzenia wszyscy – zarówno nasi klienci, jak i członkowie naszych zespołów sprzedaży i biur. Ich entuzjazm był nie do opisania!
W tym roku inicjatywę wsparli także nasi dostawcy, którzy przekazali produkty spożywcze za pośrednictwem naszych centrów dystrybucyjnych wprost do Banków Żywności i Caritas. Dzięki zaangażowaniu dostawców zgromadziliśmy dodatkowe 3,5 tony żywności. W sklepach udało nam się zebrać w sumie aż 580 ton, czyli 12% więcej niż w zeszłym roku (516 ton). Ten wynik to ekwiwalent aż 1 352 380 posiłków, czyli 9% więcej niż przed rokiem!
Jesteśmy dumni z wyników, które udało nam się osiągnąć – to ogromne wsparcie dla lokalnych społeczności. Ten sukces nie byłby możliwy bez Was i serca, jakie wkładacie we wszystko, co robicie. Dlatego dziękujemy wszystkim koleżankom i kolegom, którzy pokazali, czym jest duch współpracy w ramach pomocy potrzebującym, udowadniając, że święta to prawdziwie magiczny czas, a nasza strategia „Every Little Help” przekłada się na konkretne działania.

Wasz Zespół Komunikacji