Słodki kiermasz w naszych biurach

07/12/2018

17 i 18 grudnia w biurach głównych w Krakowie i Warszawie będzie można posmakować prawdziwego „nieba w gębie”. Wszystko za sprawą „Kiermaszu Słodkości”, który będzie także okazją, by… pomóc koleżankom i kolegom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Pyszne ciasta i świąteczne smakołyki na „Kiermasz Słodkości” upieką oczywiście nasze koleżanki i koledzy z biur głównych. Wypieki będzie można kupić za symboliczne 4 zł, tym samym wspierając naszą inicjatywę „Anioły Tesco” – wewnętrzny projekt charytatywny, dzięki któremu pomagamy koleżankom i kolegom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebującym wsparcia finansowego.
Zachęcamy wszystkich pracowników z biur głównych do wzięcia udziału w tej szczytnej akcji, bo przecież zbliżają się święta, a to czas, kiedy nasze wsparcie jest podwójnie ważne! Jeśli chcecie nie tylko kupić, ale także upiec jakiś smakołyk, zgłoście się do 14 grudnia do Dominiki Pindelskiej: dpindels@pl.tesco-europe.com. 17 i 18 grudnia w naszych biurach na pewno będzie smacznie, pysznie, pachnąco i świątecznie! 😉