Zostań Aniołem Tesco i bądź dobrym posłańcem!

06/12/2018

Uruchomiliśmy nowy, wewnętrzny program pomocowy „Anioły Tesco”. Jego celem jest finansowe wsparcie koleżanek i kolegów w trudnych sytuacjach życiowych. Szczególnie teraz, gdy zbliżają się święta, warto pomyśleć o tych, którzy mają w życiu dużo mniej szczęścia i nie mogą spędzić ich beztrosko.

Wśród nas jest wiele osób przewlekle chorych, takich, które ucierpiały na skutek klęsk żywiołowych czy straciły małżonków. Teraz mamy szansę im pomóc!

„Anioły Tesco” z powodzeniem działają już od lat na Słowacji, gdzie wsparły jak dotąd wiele osób. Czas na zaproszenie ich również do Polski. Na pewno znacie koleżankę lub kolegę, którzy – nawet jeśli głośno o tym nie mówią – mogliby skorzystać z dodatkowej pomocy. Powiedzcie im o naszym programie i zostańcie jego ambasadorami. To szansa, by wywołać uśmiech na twarzach tych, którzy już od dawna nie mieli powodu, żeby się uśmiechnąć.

Wszystkie najważniejsze informacje o programie, czyli proces wpłacania darowizn oraz wypłacania ich potrzebującym, znajdziecie w specjalnej zakładce na mojetesco.pl. Nie bądźmy obojętni na cudzą krzywdę i nieśmy wsparcie tym, którzy naprawdę go potrzebują! Dziękujemy, że jesteście z nami!