Oni wiedzą, że warto bezinteresownie pomagać!

05/12/2018

Z okazji Światowego Dnia Wolontariusza postanowiliśmy wyróżnić koleżanki i kolegów, którzy najbardziej angażują się we współpracę z lokalnymi społecznościami – organizują dodatkowe działania w ramach naszych programów czy też prowadzą inne inicjatywy. Pora poznać zwycięzców!

Bardzo dziękujemy wszystkim kierownikom, którzy poświęcili czas i przesłali do nas informacje o zaangażowanych osobach ze swoich zespołów. Dotarło do nas tyle wyjątkowych zgłoszeń, że zdecydowaliśmy nagrodzić aż 9 osób! Oto oni:
1. Martyna Pajęcka – Kierownik Zespołu w CHM Kędzierzyn Koźle
2. Ryszard Łasek – Kierownik DOK w HM Jelenia Góra
3. Malwina Frydrych – Kierownik Zespołu w CHM Tuszyn
4. Aleksandra Mieszczak – Specjalista DOK w CHM Żywiec
5. Anna Postek – Asystent ds. Administracji w CHM Gubin
6. Dawid Rolf – Doradca Klienta w SM Zgierz
7. Patrycja Jabłońska – Lider Zmiany w SM Zawiercie
8. Kamil Dziula – Doradca Klienta w SM Kazimierza Wielka
9. Sylwia Jaskulska – Doradca Klienta w SM Rybnik
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie, dobre serca i chęć pomocy. 🙂 Już niedługo na mojetesco.pl przedstawimy dokładnie wyróżnionych wolontariuszy!

Przeczytajcie, co nasi wolontariusze mówią o programie wolontariackim! Te słowa tylko potwierdzają, że warto się angażować i być pomocnym:
– „Cudowna inicjatywa, która powinna być powtarzana częściej! Sami uczestnicy spotkania pytali nas, czemu mamy tak mało czasu. Wydaje mi się, że to my więcej dostałyśmy od podopiecznych organizacji niż same dałyśmy z siebie. Bardzo chcemy kontynuować działania już w prywatnym czasie.”
– „Fantastyczna inicjatywa. Nasza kierowniczka również bardzo się zaangażowała i sama poszła na wolontariat do schroniska dla zwierząt.”
– „Pracownicy byli bardzo zadowoleni i pytali, kiedy będą mogli ponownie wziąć udział w akcji.”