Zostań Mikołajem, Śnieżynką lub Bałwanem i wygraj!

03/12/2018

Świąteczna atmosfera powoli wypełnia nasze sklepy, ale chcemy przenieść ją na jeszcze wyższy poziom. Jak tego dokonamy? Z pomocą Mikołaja – teraz każdy z Was może nim zostać, a dodatkowo wygrać cenne nagrody!

Święta to nie tylko gorący, pełen wyzwań czas w handlu, ale i doskonała okazja do dobrej zabawy, szczególnie w gronie koleżanek i kolegów. Dlatego między 3 a 16 grudnia świąteczne przebrania w pracy są nie tylko dozwolone, ale nawet bardzo, bardzo wskazane!
A gdyby tak założyć strój Mikołaja i ruszyć na salę sprzedaży, rozdając naszym klientom świąteczne łakocie? Jeśli uważasz, że Mikołajów i tak będzie już wystarczająco dużo, spróbuj wcielić się np. w Rudolfa Czerwononosego albo załóż po prostu zabawny, leżący od dawna w szafie świąteczny sweter, by wywołać uśmiech na twarzach koleżanek i kolegów oraz klientów.
To nie wszystko, bo najbardziej kreatywne pomysły na przebrania mają szansę wygrać nagrody! Namów swój zespół do założenia świątecznych kostiumów, nagrajcie zabawny filmik i opublikujcie go w specjalnej galerii.
Konkurs organizujemy w dwóch kategoriach – format convenience i hipermarkety.
W pierwszej kategorii przewidujemy dla zespołów następujące nagrody w postaci paczek o wartości:
• 1. miejsce – 380 zł
• 2. miejsce – 290 zł
• 3. miejsce – 190 zł
W drugiej kategorii przewidujemy dla zespołów następujące nagrody w postaci paczek o wartości: :
• 1. miejsce – 670 zł
• 2. miejsce – 480 zł
• 3. miejsce – 290 zł
Pamiętajcie, żeby – publikując filmik – podać swoje imię i nazwisko, numer i lokalizację sklepu oraz jego format. To bardzo ważne! Czekamy na Wasze kreatywne pomysły!