Tak realizujemy Little Helps Plan: Niesamowita wizyta w żywieckim Tesco

28/11/2018

4 grudnia nasz sklep w Żywcu odwiedzili podopieczni Fundacji Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski „PER CORDA” z Łodygowic. Dzieci bardzo chciały zwiedzić nasz sklep, zobaczyć, jak pracujemy oraz spotkać się z naszymi pracownikami.

Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od porannego spotkania ditlo, na którym serdecznie powitaliśmy naszych wspaniałych gości. Dzieci wraz z opiekunami zwiedziły dział kontroli cen, gdzie Ciocia Dorota opowiedziała, na czym polega Jej praca, pokazała, jak wyglądają skanery oraz jak drukują się etykiety cenowe. Kolejnym etapem zwiedzania był magazyn oraz Dział Obsługi Klienta, o którym w kilku zdaniach opowiedziała Ciocia Ola. Następnie dzieci zrobiły zakupy i dzięki pomocy Cioci Ewy, Cioci Moniki oraz Cioci Ani mogły samodzielnie skasować produkty na kasie Asco. Końcowym etapem naszego zwiedzania była piekarnia. Ciocia Ania pokazała, jak wypieka się pączki i zaprosiła dzieci do pomocy, aby same mogły ułożyć je na blasze. W podziękowaniu za odwiedziny zaprosiliśmy dzieciaki d naszej jadalni, aby mogły tam zjeść pączki, które pomogły upiec. 🙂
Na koniec dziewczynki pomagały nam ubierać choinkę, a chłopcy rysowali dla nas kolorowe laurki. Gdy przyszedł czas rozstania, dzieci otrzymały od nas małe upominki, zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia oraz życzyliśmy sobie Wesołych Świąt. 🙂 Czas spędzony z tymi dzieciakami był cudowny, a radość w ich oczach jest dla nas bezcenna i na zawsze zostanie w naszej pamięci. Dziękujemy Magdalenie Hodurek za cudowne wsparcie, jakim nas obdarzyła, oraz wszystkim naszym przełożonym oraz pracownikom, bez których to spotkanie nie miało by miejsca.

Z Tesco w Żywcu pozdrawiają Ciocie: Monika, Ania, Dorota, Ewa, Ania i Ola. 🙂