Wielkimi krokami zbliża się Światowy Dzień Wolontariusza

26/11/2018

Przekonanie o sile pomocnych gestów to jedna z wartości, jakimi kierujemy się w naszym biznesie na co dzień. Odnosi się ona do wszystkich drobnych rzeczy, które robimy dla lokalnych społeczności wszędzie tam, gdzie działamy. Chcemy, aby wszystkie koleżanki i koledzy, bez względu na to, gdzie pracują i skąd pochodzą, osiągali sukcesy, nasi klienci podejmowali zdrowsze decyzje zakupowe i żywieniowe, a nasze produkty były dobrej jakości, pochodziły ze zrównoważonych źródeł i niewiele kosztowały.

W naszej firmie podejmujemy szereg działań społecznych, w które angażujemy nasze koleżanki i kolegów ze sklepów, m.in. prowadzimy program grantowy „Decydujesz, pomagamy” i program edukacyjny „Od uprawy do potraw”, przekazujemy nadwyżki żywności oraz prowadzimy pilotażowy program wolontariatu pracowniczego. Chcielibyśmy wyróżnić osoby najbardziej zaangażowane we współpracę z lokalnymi społecznościami. Jeśli w Waszym zespole pracuje osoba, która w sposób szczególny wspiera lokalne społeczności, napiszcie nam o tym. Wypełnijcie krótki formularz (znajdziecie go poniżej) i prześlijcie go do 30 listopada na adres katarzyna.bak@tesco.com.

Może są to dodatkowe działania w ramach prowadzonych przez nas programów, a może Wasze koleżanki i koledzy prowadzą dodatkowe inicjatywy? Wyróżnimy 3 najbardziej zaangażowane osoby w naszej firmie! Informację o tym, kto otrzyma wyróżnienie, ogłosimy 5 grudnia w Światowy Dzień Wolontariusza.
W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z Katarzyną Bąk (tel. 797 009 448, mail: katarzyna.bak@tesco.com).