Zobacz, jak realizujemy Little Helps Plan: Wrażliwe serca z HM Warszawa KEN

20/11/2018

W rejonach, gdzie mało kto zapuszcza się na spacery – w Fundacji Azylu pod Psim Aniołem – przebywają zwierzaki niemające nikogo i niczego. Mogą liczyć tylko na pomoc wolontariuszy i dobrych ludzi, takich jak koleżanki i koledzy z HM Warszawa KEN.  

Azyl pod Psim Aniołem Agnieszki Brzezińskiej w Warszawie-Falenicy zapewnienia bezpieczeństwo, leczenie i przygotowanie do adopcji porzuconych i skrzywdzonych psów. Obecnie azyl prowadzi założona przez p. Agnieszkę Fundacja, a Azyl jest prywatnym zakładem opieki charytatywnej. Jest także jedynym, poza miejskim, schroniskiem dla psów w Warszawie.
Dla bezpańskich psów liczy się każda drobna rzecz: puszka mokrej lub suchej karmy, koce, pościel, stare swetry itp. Wszystko, co pomoże im przetrwać zimę. Pierwsze podarki, dzięki zespołowi z KEN, już przekazałam do podopiecznych Azylu. Mam nadzieję, że niedługo dotrą kolejne. Akcja nie jest obowiązkowa. Jeśli chcielibyście dokładniej zapoznać się z historią i działalnością schroniska, zajrzyjcie tutaj. W imieniu podopiecznych schroniska jeszcze raz ogromnie Wam dziękuję! Liczy się każdy, nawet najdrobniejszy gest!

Olga Popczyk
Kierownik Działu Personalnego
HM Warszawa KEN