#LittleHelpsPlan – czas start!

16/11/2018

Mija już rok, odkąd wystartowaliśmy z naszym Little Helps Planem. Strategia ta ma na celu podkreślenie wszystkich aktywności na rzecz środowiska, czy tego, co robimy, aby pomóc naszym klientom, koleżankom i kolegom oraz lokalnym społecznościom.

To sposób, w jaki działamy w naszym biznesie, gdzie koleżanki i koledzy dogadują się ze sobą. Obejmuje aktywności, w ramach których pomagamy klientom dokonywać zdrowszych wyborów żywieniowych i cieszyć się produktami dobrej jakości w korzystnych cenach, dbamy też o to, aby na całej linii dostaw żadna żywność nadająca się do spożycia nie została zmarnowana w Tesco. U nas każdy ma ważną rolę do odegrania.
Chcemy, aby wszyscy mogli zobaczyć nasze zaangażowanie w tę inicjatywę. Przez kolejne dni na mojetesco.pl będą pojawiały się historie oznaczone hasztagiem #LittleHelpsPlan, które przypomną nam wszystkie inicjatywy, które podejmowaliśmy w ramach Strategii Pomocnych Gestów, wykonując naszą codzienną pracę – możemy być z nich naprawdę dumni.
Czekamy też na nowe historie – dzielcie się swoimi przykładami działań w ramach Strategii Pomocnych Gestów (Little Helps Plan).