Kim są Fred, Flo i Gaga?

29/10/2018

Kilka miesięcy temu odświeżyliśmy naszą ofertę warzyw, owoców i makaronów – teraz czas na nowości w ofercie produktów dla dzieci. Naszym klientom możemy już zaproponować nową linię produktów dla maluchów!

Chcemy stać się ulubionym sklepem młodych rodziców, którzy poszukują produktów do jedzenia, pielęgnacji i rozmaitych akcesoriów dziecięcych. To nasi lojalni klienci, którzy oczekują najwyższej jakości – dlatego gdy chodzi o niemowlaki i dzieci, nie idziemy na żadne kompromisy!

Dla najmłodszych klientów
Aby ułatwić zakupy w tej kategorii produktowej, ograniczyliśmy nieco rozmiary naszej oferty i ujednoliciliśmy ją we wszystkich krajach Europy Środkowej. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom świetne ceny i najwyższą jakość.
Każda z naszych marek własnych przeszła sporą metamorfozę w zakresie jakości, designu i opakowań. Oferujemy teraz dwie główne linie – Gaga, która jako podstawowa oferta zastąpi linię Tesco Value, przynosząc jeszcze lepszą jakość i najlepsze ceny pieluszek, oraz Fred & Flo, która zachwyci naszych klientów jakością, np. w zakresie specjalnej technologii stosowanej w produkcji pieluszek. Tę linię wprowadzamy w miejsce marki Tesco Loves Baby.
Rodzice poza nowymi pieluszkami znajdą również kosmetyki, akcesoria i mokre chusteczki – czyli wszystko, czego potrzebują do pielęgnacji swoich małych skarbów. W naszej ofercie przewidzieliśmy aż 200 nowych produktów.
Aby zwiększyć widoczność oferty, w wybranych sklepach będziemy rozdawać próbki produktów i ulotki, a także umieszczać specjalne dekoracje i materiały POS.