Zapraszamy na „Parapetówkę z gwiazdami”!

25/10/2018

27 października w Pasażu Tesco w Krakowie przy ul. Kapelanka 54 w godzinach 12-18 odbędzie się „Parapetówka z gwiazdami”. Obecność Natalii Siwiec, Mateusza Gesslera i Marty Gałuszewskiej oraz konkursy z cennymi nagrodami to główne atrakcje wydarzenia z okazji otwarcia nowych sklepów w Pasażu.

Przez cały dzień na scenie głównej będą odbywać się konkursy i spotkania z gwiazdami. Na godz. 17 zaplanowany jest koncert Marty Gałuszewskiej – wokalistki młodego pokolenia, znanej z programu The Voice of Poland i wakacyjnego przeboju „Nie mów mi nie”.  Dla pierwszych 1000 klientów, którzy zrobią zakupy za min. 50 zł* przewidzieliśmy upominki w postaci roślin doniczkowych! Serdecznie zapraszamy!

W ostatnich miesiącach Pasaż Tesco w Krakowie w ramach rozbudowy i modernizacji powiększył się o atrakcyjnych najemców takich jak: H&M, Media Expert, Martes Sport czy Rossmann. W odświeżonym koncepcie otwarty został też salon CCC, a ofertę obuwniczą uzupełnia pierwszy sklep marki CARINII w Krakowie. Nową ofertę kosmetyczną w obiekcie zapewnia francuska marka Yves Rocher, a po zakupach można delektować się pyszną kawą od COSTA COFFEE.

*upominki do odebrania w Punkcie Promocyjnym za okazaniem paragonu na kwotę min. 50 zł za zakupy w dowolnym sklepie Pasażu Tesco