Jak osiągać założone cele?

11/10/2018

Niezależnie czy mówimy o karierze zawodowej, rozwoju osobistym czy pasji kluczową sprawą w osiągnięciu tego, czego chcesz, jest zrozumienie, czym to coś jest.

Brzmi banalnie, a jednak tak wielu z nas nie wie w jakim kierunku zmierza nasza kariera lub gdzie widzimy się za kilka lat. Dlatego tak ważne jest przygotowanie skrupulatnego planu, ułożenie strategii, określenie umiejętności i zainteresowań, wyznaczenie celów i realizacja ich. To proces ciągły, wymagający całościowego oglądu własnych kompetencji i doświadczenia, weryfikacji celów zawodowych, priorytetów i zamierzeń. Jak się za to zabrać? Od czego zacząć? Podpowiadamy w kolejnym artykule z naszego cyklu Grow 4 More.

Koniecznie zajrzyjcie do zakładki Grow 4 More, gdzie czeka na Was dużo więcej materiałów pomocniczych, a także szkoleń e-learningowych dedykowanych różnym kompetencjom przydatnym w codziennej pracy. To miejsce w szczególności dedykowane wszystkim, którzy chcą podnieść swoje kompetencje i rozwijać się na stanowiska takie jak Specjalista, Lider Zmiany w Convenience, Ekspert lub Kierownik Zespołu. Miłej lektury!