Wspomóż kobiety w walce z nowotworem

04/10/2018

W październiku nasi klienci, a także koleżanki i koledzy mają niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w akcji „Go Pink!”. Aby wesprzeć kobiety zmagające się z nowotworem i podnieść świadomość społeczną na temat zagrożeń tą chorobą, wystarczy kupić oznaczony różową naklejką kwiat lub tackę grzybów.

Co roku na świecie raka piersi diagnozuje się u blisko 1,7 miliona kobiet, dlatego niezwykle ważna jest diagnostyka i świadomość objawów raka piersi, które możemy rozpoznać samodzielnie i – jeśli budzą nasze obawy – skonsultować się z lekarzem. Cieszymy się, że dzięki akcji „Go Pink!”, która potrawa do 31 października, przyczynimy się do podniesienia świadomości społecznej na temat tego schorzenia.
W ramach akcji 10 groszy z każdego sprzedanego kwiatu oznaczonego naklejką „Go Pink” i tacki grzybów zostanie przekazane na rzecz fundacji Rak’n’Roll, która na co dzień towarzyszy pacjentom w ich walce i zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej. Organizacja prowadzi ponadto szereg działań uwrażliwiających społeczeństwo na ryzyko zachorowania. Już teraz dziękujemy wszystkim, którzy wezmą udział w tej szczytnej akcji!
Aby dowiedzieć się więcej o zapobieganiu zachorowań, objawach, diagnostyce oraz leczeniu nowotworu piersi, odwiedźcie stronę fundacji Rak’n’Roll.