Zostań bohaterem kolejnej Metamorfozy z marką F&F

02/10/2018

Już tylko do piątku (5.10) czekamy na Wasze zgłoszenia do konkursu. Przyślijcie swoje zdjęcie wraz z krótkim opisem, w którym wyjaśnicie dlaczego to właśnie Ty powinnaś lub Ty powinieneś wziąć udział w naszej akcji. Koleżanko, kolego – nie zwlekajcie! 

Chcesz nieco zmienić swój styl ubierania, ale brakuje Ci odwagi, pomysłu lub motywacji. Marzysz o udziale w profesjonalnej sesji zdjęciowej przeprowadzonej w swobodnej atmosferze? Zależy Ci na konsultacji ze stylistką i kosmetyczką oraz zebraniu cennych porad odnośnie do makijażu, doboru kolorów, sposobu uczesania. A możesz chcesz po prostu przeżyć fajną przygodę? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiadasz twierdząco, koniecznie zgłoś swój udział! Prześlij zdjęcie wraz z krótkim opisem na adres: moje.tesco@pl.tesco-europe.com z dopiskiem „Metamorfoza z marką F&F”. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy dwie osoby, które zaprosimy do udziału w wyjątkowej sesji zdjęciowej pod okiem stylisty. Dodatkowo otrzymają oni zestaw ubrań F&F z sesji, który najbardziej przypadnie im do gustu. Efekty sesji zdjęciowej będziemy mogli zobaczyć w zimowym wydaniu magazynu „Nasze Tesco”.

Szczegóły konkursu znajdziecie tutaj. Zachęcamy też do przeczytania wywiadu z Emilią Kononiuk, bohaterką poprzedniej metamorfozy.