Zastrzyk energii na jesień i zimę!

23/08/2018

Wszyscy kochamy ciepłe, letnie dni. Jednak także jesień potrafi być nastrojowa i kolorowa! Zbliża się wrzesień, a wraz z nim nieco krótsze, chłodniejsze i ciemniejsze dni. Dlatego potrzebujemy dużo więcej energii, by stawić im czoła. Dołącz do nas, jeśli chcesz zmienić swoje dotychczasowe nawyki i odpowiednio zadbać o ciało oraz umysł. Więcej sportowych aktywności i innych elementów zdrowego stylu życia – mamy sposoby na to, by być w dobrej kondycji. I chętnie Ci je zdradzimy! W przyszłym tygodniu wchodzimy w kolejny etap naszego programu dla koleżanek i kolegów!

Program „Żyj zdrowo” stworzyliśmy po to, by wesprzeć Cię w kolejnych krokach prowadzących do dobrej kondycji. Nasza pomoc obejmuje trzy obszary: odpowiednie odżywianie, sport oraz zdrowy styl życia.
Z początkiem września startujemy z kolejną odsłoną programu i już 1 września zapraszamy Was do udziału w Biegu Charytatywnym Fundacji Tesco w Krakowie, gdzie wśród licznych atrakcji znajdziecie też namiot Tesco promujący program „Żyj zdrowo”.
We wrześniu możesz spodziewać się także wielu nowych aktywności, które sprawią, że Twoje samopoczucie i kondycja fizyczna znacząco się poprawią. Przyłącz się np. do inicjatywy przebiegnięcia trasy między naszymi biurami – 1332 km, skosztuj darmowych owoców, które dostarczamy do sklepów w każdym tygodniu w specjalnych koszach lub wykorzystaj atrakcyjną zniżkę na kartę Multisport! Więcej informacji znajdziesz wkrótce w naszym portalu, dlatego zaglądaj tu regularnie. 🙂