Bieg dla odważnych kobiet

20/08/2018

Każda z pań wie, że zakładając szpilki, staje się wyższa, wygląda bardziej kobieco, a jej nogi się wysmuklają. Pewnie niejedna z Was biegła kiedyś na szpilkach do autobusu lub na ważne spotkanie. Podczas 7. Biegu Charytatywnego będzie okazja, by stanąć w szranki z innymi zabieganymi paniami.

Pierwszy bieg na szpilkach w Polsce odbył się w 2007 lat roku w Warszawie. I mimo że dedykowany był wyłącznie dla kobiet, pierwszą edycję wygrał… mężczyzna. Odkąd Agnieszka okazała się Michałem, nastała prawdziwa moda na organizowanie nietypowego biegu. Teraz i my dołączamy do jego wielbicieli, a w ramach Biegu Charytatywnego każda kobieta będzie mogła pobiec w szpilkach na 100-metrowym dystansie.
Przed startem w Biegu należy udać się na pomiar wysokości szpilek, które muszą mieć minimum 7 cm wysokości i nie mogą być zakryte powyżej kostki (nie mogą mieć cholewki, koturny i platformy). Butów nie można mocować do nogi i stopy przy pomocy taśmy klejącej ani w żaden inny sposób. To jedyne z wymogów – nie liczy ani się kolor, ani model szpilek. Zachęcamy gorąco wszystkie chętne panie do zapisania się i pobiegnięcia!

A może znajdzie się jakich chętny pan i podejmie to wyzwanie? 😉