A czy Ty już zapisałeś się na bieg?

12/07/2018

Do 7. Biegu Charytatywnego zostało już tylko 7 tygodni. To najwyższy czas, żeby zacząć treningi, ale wcześniej… trzeba się zapisać! Będziecie z nami 1 września na krakowskich Błoniach?

Zamiar wzięcia udziału w Biegu Fundacji Tesco – w samym Biegu Rodzinnym, Głównym i Na Szpilkach – zadeklarowało już ponad 600 osób! Liczymy jednak na więcej. 😉 W 6. Biegu uczestniczyło blisko 4 tys. biegaczy i udało nam się zgromadzić 220 tys. złotych! Naszym celem w tym roku jest zebranie środków na zakup nerkoserca o łacińskiej nazwie „Carpe diem” – pierwszego aparatu do dializ noworodków i niemowląt w Polsce.

Jak się zapisać?
Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na stronie: https://zapisy.sts-timing.pl/355/ oraz dokonanie opłaty startowej. Podczas zapisów internetowych zaznaczcie kategorię „Jestem z Tesco”, która uprawnia Was do skorzystania ze zniżki – opłata wynosi wtedy tylko 10 zł! 🙂 Opłata dla Waszych dzieci wynosi 5 zł, natomiast w dniu biegu – 10 zł.
Zapisać można się również w dniu biegu w Biurze Zawodów, które będzie się znajdować na terenie zielonym krakowskich Błoń (od strony Al. 3 Maja, na wysokości Stadionu Miejskiego im. Reymana). Bądźcie z nami, liczymy na Was! 🙂

Szczegółowy program, link do zapisów oraz regulamin dostępne są na stronie Fundacji Tesco.