Konkurs „Wiosenne motywacje – przed i po”

30/04/2018

W ramach akcji „Żyj zdrowo” przygotowaliśmy dla Was wiosenne wyzwanie – skorzystajcie z porad dietetyka, rzućcie okiem na propozycję całodziennego jadłospisu skomponowanego przez eksperta ds. żywienia, chwyćcie za rower, pobiegnijcie na siłownię lub po prostu wybierzcie się codziennie na długi spacer. Przy okazji zrzucania zbędnych kilogramów możecie wziąć udział w konkursie „Wiosenne motywacje – przed i po” i pochwalić się swoimi osiągnięciami.

Wystarczy, że zrobicie zdjęcie swojej sylwetki w pierwszych dniach maja oraz pod koniec miesiąca i krótko opiszecie podjęte przez siebie działania w zakresie wdrożenia zdrowej diety oraz rozpoczęcia ulubionego sportu. Swoje zdjęcia z opisem wrzućcie do galerii zdjęć „Konkurs „Wiosenne motywacje – przed i po” na mojetesco.pl. Nasze wyzwanie dla niektórych z Was pewnie będzie tym pierwszym, najtrudniejszym krokiem, ale pamiętajcie – później będzie już „z górki”. 😉
Wygrywają 3 osoby z największą liczbą zebranych głosów-serduszek. W przypadku takiej samej ilości głosów o wygranej rozstrzygnie komisja konkursowa. Konkurs będzie trwał w dniach 1–31 maja.

Dla zwycięzców przewidujemy atrakcyjne nagrody:
1. miejsce – 450 zł netto na karcie zniżka 10%
2. miejsce – 300 zł netto na karcie zniżka 10%
3. miejsce – 150 zł netto na karcie zniżka 10%