Majowe aktywności w ramach programu „Żyj zdrowo”

26/04/2018

W ramach akcji „Żyj zdrowo – jedz mądrze, bądź aktywny, dbaj o siebie” przygotowaliśmy dla Was jeszcze więcej aktywności, konkursów oraz dietetycznych podpowiedzi. W końcu wiosna to idealny czas, żeby zmienić swoje nawyki żywieniowe, a także zadbać o piękną sylwetkę, łącząc wysiłek fizyczny z urokami przebywania w plenerze.

W maju zapraszamy Was do lektury artykułów opracowanych przez specjalistę dietetyka, które będą dla Was wskazówką, jak zadbać o piękną linię i wyrobić dobre nawyki żywieniowe. Przedstawimy też trzy całodzienne jadłospisy proponowane przez eksperta ds. żywienia. W ramach wiosennych aktywności zachęcamy Was do wspólnej zabawy z aplikacją Runtastic – tym razem liczyć będziemy kilometry przejechane na rowerze. Konkurs rozpocznie się 7 maja i będzie trwał do 3 czerwca.
Liczymy na to, że program „Żyj zdrowo” pomoże Wam w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Podzielcie się z nami swoim doświadczeniem i weźcie udział w majowym konkursie „Wiosenne motywacje – przed i po” – wystarczy zrobić zdjęcie swojej sylwetki w pierwszych dniach maja oraz pod koniec miesiąca, by pochwalić się rezultatem wdrożenia zdrowej diety oraz podjęcia aktywności fizycznych, do których serdecznie Was zachęcamy. Konkurs odbędzie się w dniach 1–30 maja.

Więcej informacji znajdziecie na mojetesco.pl w zakładce „Żyj zdrowo”.