Walczymy z marnowaniem żywności i nadajemy życiu barw!

25/04/2018

W naszej firmie chcemy przeciwdziałać marnowaniu żywności na każdym etapie – od dostawców i produkcji po dystrybucję i stoły naszych konsumentów. Aby pokazać naszym klientom, jak ważna jest dla nas walka z marnotrawstwem żywności, w hipermarkecie w Warszawie powstał niezwykły projekt – graffiti poświęcone tej tematyce.

Zespół pracujący w tym sklepie każdego tygodnia przekazuje ok. 1 tony żywności, z czego można przygotować ok. 2380 posiłków w jadłodajni w Warszawie. Te liczby napawają nas dumą!
Teraz w hipermarkecie w Warszawie przy ul. Górczewskiej nasi klienci mogą podziwiać ścianę z graffiti, które przedstawia różne fakty i liczby dotyczące naszej walki z marnowaniem żywności. Jest to nowe, pilotażowe rozwiązanie komunikacyjne dla lokalnej społeczności. Na tablicy można znaleźć m.in. informacje o skali marnotrawstwa, co robimy w tym temacie jako firma oraz jak sklep przy ul. Górczewskiej walczy z marnowaniem i komu przekazuje nadwyżki żywności. Graffiti aktualizowane jest raz w tygodniu. Jak Wam się podoba takie nietypowe rozwiązanie? 😉