Ekspedycje jakich mało!

03/02/2018

24 i 26 stycznia nasze sklepy w Kaliszu (przy ul. Majkowskiej 28 i przy Al. Wojska Polskiego 2) odwiedziły ekipy wspaniałych małych odkrywców z „Ekspedycji Smaków”. Wrażeń nie brakowało!

– Dzieciaki podczas swojej podróży między sklepowymi półkami odkryły mnóstwo zdrowych produktów oraz błyskawicznie rozwiązywały nasze zagadki. Wszystkie chętnie próbowały nowych dla nich produktów i pozytywnie zaskoczyły nas swoją wiedzą na temat zdrowego odżywiania – zrelacjonowała nam Katarzyna Matuszak, Kierownik Zespołu ds. Zgodności w sklepie na Al. Wojska Polskiego 2. Natomiast Honorata Białek, Kierownik Zespołu ze sklepu przy ul. Majakowskiej 28 wspomina: – Najwięcej emocji wywoływało szukanie naklejek, sprawdzanie na mapie skąd pochodzą owoce, sprawdzanie kodu na jajkach i szukanie jajek z ekologicznych ferm, a także rozmieszczenie produktów w lodówce, kalambury i przygotowywanie jogurtów!
W obu sklepach dzieci chętnie i z dużym zaangażowaniem brały udział w przygotowanych atrakcjach. Zadowoleni byli także ich opiekunowie, którzy przyznali, że w ramach wycieczki dzieci poznały dużo nowych i ciekawych wiadomości! Na koniec „Ekspedycji Smaku” każde dziecko otrzymało drobny upominek.