Wręczenie czeków w Garwolinie i Rzeszowie

13/12/2017

Choć 3. edycja programu „Decydujesz, pomagamy” już się zakończyła, wciąż jest w naszej pamięci. Głównie za sprawą eventów w naszych sklepach, podczas których wręczamy czeki zwycięskim organizacjom, stowarzyszeniom czy grupom nieformalnym. Ostatnio uroczyście wręczono czeki w sklepach w Garwolinie i Rzeszowie.

30 listopada w Garwolinie goszczono przedstawicieli Caritas Diecezji Siedleckiej, wyróżnionej w programie „Decydujesz, pomagamy” za projekt „Spiżarnia Caritas – Punkt wydawania żywności”. Kierownik sklepu Sylwia Baran oficjalnie wręczyła czek na kwotę 5000 zł. 5 grudnia odbyło się tam natomiast wręczenie czeku przedstawicielowi Ochotniczej Straży Pożarnej, która wygrała z projektem „Inicjatywy Dla Pokoleń”. Grant wręczono na ręce pana Krzysztofa Wasikowskiego.
7 grudnia czek dla zwycięzcy 3. edycji programu wręczono w Rzeszowie. Najlepszy w tym regionie okazał się Handzlowski Klub Sportowy „Grom – Szik” z projektem „Rozwój tras rowerowych na Pogórzu Rzeszowskim i Dynowskim”. Gratulujemy!