Gwiazdy pokażą, jak dzielić się tym, co dobre!

30/11/2017

Od 1 do 3 grudnia odbędzie się 21. Świąteczna Zbiórka Żywności. Uroczyste otwarcie akcji odbędzie się w CH Tesco Gocław. W zbiórkę zaangażowali się znani i lubiani, którzy dają przykład, jak dzielić się tym, co dobre. Podczas eventu spotkać będzie można wiele gwiazd, które znamy ze „srebrnego ekranu”.

W tym roku odbędzie się 21. Świąteczna Zbiórka Żywności organizowana przez Federację Polskich Banków Żywności. 1 grudnia w godz. 11:00–13:00 w Centrum Handlowym Tesco Gocław przy ul. Fieldorfa 41 w Warszawie odbędzie się impreza otwierająca akcję. Podczas uroczystego otwarcia nasi klienci będą mieli okazję nie tylko okazać wsparcie najbiedniejszym, składając do koszy produkty żywnościowe, ale także spotkać się z gwiazdami, którym nie są obojętne problemy drugiego człowieka. W imprezie udział wezmą: Dorota Wellman, Grażyna Wolszczak, Katarzyna Żak, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Adam Zdrójkowski, Julia Wróblewska, Kamila Szczawińska, a także Maria Seweryn, Przemysław Babiarz i inni. Wszyscy, którzy pojawią się tego dnia w CHM Tesco Gocław, będą mogli również wziąć udział w warsztatach z malowania aniołów i innych atrakcjach nie tylko dla dzieci.
W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z gwiazdami i dowiedzieć się, jak Ci angażują się w pomoc i co znaczy dla nich bycie wsparciem dla drugiego człowieka. Dodatkowo będą mogli wziąć udział w warsztatach i atrakcjach świątecznych. Po zakończeniu akcji przekażemy Bankom Żywności darowiznę w kwocie 20% całkowitej wartości zebranych produktów. Dzielmy się tym, co dobre! Więcej o zbiórkach żywności znajdziecie tutaj.