Zgłoś zaprzyjaźnioną szkołę do programu „Od uprawy do potrawy”!

19/10/2017

1 września rozpoczęła się II edycja programu „Od uprawy do potrawy”. Na dzieci znów czeka wiele atrakcji, a wśród nich kolejne „Ekspedycje Smaków”, czyli wycieczki edukacyjne skierowane do uczniów szkół podstawowych, które w niestandardowy sposób przekonują do zdrowego odżywiania. Szkoły wciąż mogą się zgłaszać do naszego programu, bo mamy jeszcze parę wolnych miejsc na wycieczki!

Jeśli ktoś z Was zna szkołę, która chciałabym dołączyć do naszej inicjatywy, lub Wasze dzieci uczą się w klasach 1–6 i to ich klasa mogłaby wziąć udział w „Ekspedycji Smaków”, dajcie im znać o naszym programie!
Jak się zarejestrować? Wystarczy przekazać nauczycielowi informację, że wciąż można zgłaszać się do naszego programu edukacyjnego, a on musi wejść tylko na stronę www.oduprawydopotrawy.pl i wypełnić formularz. Serdecznie zachęcamy do zapisów – gwarantujemy świetna zabawę i moc wrażeń! 🙂 Listę lokalizacji, w których sklepach są jeszcze wolne miejsca na wycieczki, znajdziecie w załączniku poniżej.
Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktujcie się z Kasią Bąk – e-mail: kbak12@pl.tesco-eeurope.com, tel. 797 009 448.