Powspominajmy 2. edycję programu „Decydujesz, pomagamy”

10/10/2017

Do 31 października nasi klienci mogą decydować, które inicjatywy prospołeczne powinny otrzymać dofinansowanie w programie „Decydujesz, pomagamy”. Aż 125 organizacji otrzyma grant w wysokości 5 000 złotych na realizację swojego pomysłu. Wszystko jest w rękach naszych klientów! A co się działo podczas 2. edycji programu?

 – Pierwsze dwie edycje programu pokazały nam jak, wiele dobrego mieszkańcy są w stanie zrobić przy naszej pomocy. Patrzenie na ich aktywizację i szerzące się dobro dzięki programowi, utwierdza nas w przekonaniu, że program jest potrzebny. Naszym zdaniem wszystkie projekty są wspaniałe, już nie możemy się doczekać rezultatów tej edycji – mówi Daria Kulińska, Członek Rady Fundacji Tesco.

Druga edycja programu dobiegła końca w kwietniu tego roku i postanowiliśmy podsumować ją w liczbach – a te robią wrażenie! Wszystko dzięki naszym klientom, a także Wam – naszym koleżankom i kolegom! Przygotowaliśmy także krótki film – oglądając go, możecie znów poczuć wyjątkową atmosferę, która panowała w naszych sklepach podczas trwania programu. Wszyscy możemy być z siebie dumni! 🙂

Więcej informacji o programie „Decydujesz, pomagamy” można znaleźć na stronie internetowej: www.tesco.pl/pomagamy.