Żywiec aktywnie promuje program „Decydujesz, pomagamy”

09/10/2017

Pierwszy tydzień głosowania w żywieckim Tesco dobiegł końca, lecz jeszcze nie pora na liczenie głosów. Tamtejszy zespół chce Wam przedstawić finalistów 3. edycji programu „Decydujesz, pomagamy”, na których można głosować w ich sklepie, oraz pokazać, jak promują oni swoje inicjatywy.

Każda organizacja reklamuje swoje projekty poprzez kreatywnie stworzone plakaty, a także aktywność w portalach społecznościowych, lokalnej prasie oraz radiu. Oto „nasze” projekty:

1. Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki Radziechowy-Wieprz – „Kurtyna w górę – mali na scenie i tak powstaje nasze przedstawienie”; projekt proponuje wydarzenia teatralne, mające na celu integrację dzieci i dorosłych.

2. Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Ziemi Żywieckiej – „Rytmiczny Żywiec Jutra”, czyli fantastyczna podróż do świata stworzonego przez muzykę i taniec. To zwycięzcy II edycji „Decydujesz, pomagamy” dzięki projektowi „Teatralny Żywiec Jutra”.

3. Stowarzyszenie „Chce się żyć” – „Sensoplastyka dla dorosłego i dla małego smyka”; projekt ten stanowi otwarte drzwi dla integracji i kreatywności niepełnosprawnych oraz szansę dla nich na lepsze, radośniejsze życie.

Wszystkim finalistom życzymy dużo szczęścia w głosowaniu. 🙂 Niech wygra lepszy!

Aleksandra Mieszczak
Doradca ds. Obsługi Klienta
CHM Żywiec