Zostań Społecznikiem, poprowadź wycieczki

02/06/2017

Uwaga, uwaga – rozpoczynamy zapisy! Zastanawiasz się, dlaczego warto być Społecznikiem i prowadzić wycieczki w ramach programu „Od uprawy do potrawy”? To bardzo proste! Możesz ruszyć razem z ciekawymi świata dziećmi w podróż po niezwykłej krainie owoców, warzyw i zdrowych produktów, a przy okazji doskonale się bawić!

Nasi Społecznicy od zawsze organizowali działania na rzecz lokalnych społeczności, promowali zdrowy styl życia, zachęcali do badań profilaktycznych czy aktywności fizycznej. Od września ubiegłego roku prowadzą także Ekspedycje Smaków, czyli wycieczki w ramach naszego nowego programu „Od uprawy do potrawy” – wyjątkowe lekcje o zdrowym odżywianiu dla uczniów szkół podstawowych. W sumie aż kilkadziesiąt sklepów Tesco w całej Polsce stanęło otworem dla młodych odkrywców i specjalnie dla nich zamieniło się w prawdziwy poligon doświadczalny.
Chcecie wiedzieć, co działo się na wycieczce w Gdyni, co najbardziej podobało się dzieciakom z Rybnika i przed jakim sprawdzianem stanęli uczniowie ze Stalowej Woli? O tym, jak wyglądała pierwsza edycja programu i co się działo w naszych sklepach, możecie przeczytać na stronie www.oduprawydopotrawy.pl oraz na mojetesco.pl w zakładce „Od uprawy do potrawy”.

Kogo dokładnie szukamy do roli Społecznika? Wszystkie koleżanki i kolegów, którzy lubią dzieci i chętnie podzielą się z nimi swoją wiedzą w czasie wycieczek „Od uprawy do potrawy”, które rozpoczną się we wrześniu. Śledźcie mojetesco.pl, bo już wkrótce opowiemy, jaki jest idealny „przepis na Społecznika”. 😉

Jak się zgłosić? Zachęcamy Was do zgłaszania się na Społecznika programu „Od uprawy do potrawy” do Kasi Bąk (kbak12@pl.tesco-europe.com) do końca czerwca. Sprawdźcie, czy w Waszym sklepie odbędą się wycieczki i zapiszcie się, by je poprowadzić! Listę sklepów znajdziecie poniżej. Czekamy na Was!