Warszawska Akademia Piłki Nożnej z grantem od Tesco

15/05/2017

11 maja w naszym warszawskim sklepie przy ul. Połczyńskiej odbyło się kolejne uroczyste wręczenie czeku dla laureatów II edycji programu „Decydujesz, pomagamy”. Tym razem grant w wysokości 5 tys. zł trafił do Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej, która zdobyła prawie 50 tys. głosów naszych klientów. Gratulujemy!

Lokalny projekt zgłoszony przez Akademię Piłki Nożnej – pt. „Piłka łączy pokolenia – tato, mamo grajmy razem!” – zdobył nie tylko najwięcej głosów w swoim mikroregionie, ale też w całej Polsce! Projekt ten ma na celu stworzenie okazji do wspólnego spędzania czasu dzieci i rodziców podczas zajęć sportowych oraz propagowanie aktywnej zabawy z najbliższymi.  Akademia zapewnia, że przeprowadzi ciekawe formy treningów, które oderwą od telewizorów wszystkich członków rodziny.
W wydarzeniu, które odbyło się 11 maja, wzięli udział przedstawiciele Tesco, klienci sklepu oraz Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”. Obecni byli również finaliści poprzedniej edycji. Podczas gali goście mogli podziwiać zdolności młodych piłkarzy na specjalnym pokazie.