Dowiedz się, na czym polega Scan&Shop

22/09/2016

clipboard

Po zakończonym sukcesem testowaniu usługi Scan&Shop na Węgrzech wprowadzamy ją także w pozostałych krajach Europy Środkowej. Możliwości usługi wypróbują najpierw koleżanki koledzy, a także klienci na Słowacji, a w dalszej kolejności w Czechach, na Węgrzech i w Polsce. W sumie będzie to 17 sklepów.

Innowacje na dobre wpisały się już w naszą codzienną pracę. W Tesco jesteśmy liderem innowacyjności na rynku sprzedaży detalicznej, a w ostatnich latach wprowadziliśmy wiele nowości, które cieszą się popularnością wśród naszych klientów, np. unikalny program lojalnościowy Clubcard, pierwsze kasy samoobsługowe i sklepy otwarte całą dobę, e-zakupy, marki własne: odzieżowa F&F, finest* i Free From, a także Wi-Fi we wszystkich naszych sklepach. Chcemy ułatwić i uprościć zakupy naszym klientom, by dbać o nich każdego dnia coraz lepiej.
Zakupy ze Scan&Shop, a także przy użyciu aplikacji mobilnej Scan&Shop są bardzo proste. Możesz dzięki nim oszczędzić swój czas, na bieżąco kontrolować wydawaną kwotę, skrócić swoje oczekiwanie w kolejce do kasy oraz uniknąć wykładania produktów przy kasie tylko po to, by je później spakować. Z usługą Scan&Shop można się przy tym dobrze bawić!

Jak to działa?

Zabierz ze sobą przenośny skaner znajdujący się przy wejściu do sklepu. Jeśli chcesz użyć swojej karty Clubcard, zeskanuj ją pod ekranem. Jeśli nie masz karty Clubcard, zaznacz odpowiednią opcję na ekranie powitalnym. Gdy urządzenie zaświeci się na zielono, możesz zacząć zakupy! Wystarczy zeskanować produkty i włożyć je do wózka lub koszyka. Na bieżąco kontrolujesz wtedy sumę wydatków. W przypadku owoców i warzyw musisz zeskanować kod kreskowy znajdujący się na półce. Wszystkie produkty w cenie podanej za kilogram należy najpierw zważy, a następnie zeskanować kod z wagi. Na koniec wystarczy udać się do kasy samoobsługowej, aby zapłacić. Specjalnie przeszkolone koleżanki i koledzy pomogą klientom sfinalizować transakcję. Zakupy można robić w ten sposób także z aplikacją mobilną Scan&Shop, która – po zainstalowaniu na Twoim smartfonie – może z powodzeniem zastąpić sklepowy skaner. Jeszcze jeden ważny element – nie zapomnij o zeskanowaniu kodu QR, który również znajdziesz przy wejściu do danego sklepu. Po zakończeniu zakupów zostanie wygenerowany specjalny kod, który umożliwi Ci zapłatę przy kasie.
To proste! Wypróbuj usługę Scan&Shop w naszych wybranych sklepach, także z aplikacją mobilną.