Premiera „Gazety na start” z dzieciakami w roli głównej

29/08/2016

IMG_8959

W ostatni piątek nasze Biuro Główne w Krakowie było miejscem bardzo radosnego wydarzenia – gościliśmy bowiem dzieciaki, które przybyły rozdać naszym koleżankom i kolegom najnowsze wydanie „Gazety na start”, wydanej z okazji zbliżającego się 5. Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco Dzieciom.

Było wspaniale! Dzieciaki niezwykle się zaangażowały i były dumne, że mogą w ten sposób pomóc naszej biegowej inicjatywie, a tym samym małym pacjentom z prokocimskiego szpitala. Dodatkowo same zapewniały nas, że wezmą udział w biegu wraz ze swoimi rodzicami! Nasze biuro bardzo przypadło im do gustu, a na niektórych zrobiło nawet wrażenie labiryntu! Nie zabrakło zapoznania się z naszym robotem Biegusiem, wspólnych zdjęć i poczęstunku. Razem z koleżankami i kolegami z Tesco ruszyły potem na poszukiwanie małych Biegusiów, czyli specjalnych naklejek, które poukrywaliśmy w rozmaitych miejscach. Każdy maluch radośnie niósł wieści o nadchodzącym wydarzeniu, a na koniec otrzymał mały upominek od naszej Fundacji Tesco Dzieciom. Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji tej wizyty dzieciaków należą się Joannie Pospóle ze sklepu przy krakowskiej Kapelance.
Czy wiecie, że każdy z Was może już teraz przeczytać naszą „Gazetę na start”? W środku znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat programu biegu, wywiady z wolontariuszami, rzeczniczką Szpitala w Krakowie-Prokocimiu, porady, jak przygotować się do biegu w dniu startu, a także wiele, wiele więcej! „Gazetę na start” możecie pobrać, klikając w link, który znajduje się poniżej.