Zagraj z Panini przed pierwszym gwizdkiem!

08/06/2016

panini_do artykulu

Wszyscy miłośnicy futbolu odliczają dni do Euro 2016 we Francji, które rozpocznie się już w ten piątek. Jeśli jesteś jednym z nich, weź udział w naszym programie lojalnościowym Panini, zbieraj znaczki, graj w naszą grę i zgarniaj wspaniałe piłkarskie gadżety!

Akcja Panini ruszyła w naszych sklepach 5 maja – od tego momentu nasi klienci, a także koleżanki i koledzy mogą kupować piłki, torby i plecaki Panini z 50% zniżką. Wystarczy zebrać 10 znaczków na karcie kolekcjonerskiej (lub 7, jeśli jest się posiadaczem karty CLUBCARD). Specjalnie z okazji Mistrzostw Europy możecie także zebrać karty piłkarskie Panini z największymi gwiazdami futbolu. Karty te można otrzymać przy zakupach za min. 50 zł w naszych sklepach. To nie wszystko! Dla miłośników futbolu oferujemy również album Gwiazd Panini, dostępny w cenie 2,99zł, w którym można zgromadzić wszystkie karty kolekcjonerskie pełne ciekawych informacji na temat piłkarzy. Album i karty są dostępne wyłącznie w sklepach naszej sieci!

Dołącz do zabawy!
Macie ochotę na więcej wrażeń? Jeśli jesteś prawdziwie uzależniony od piłki, odwiedź naszą stronę programu lojalnościowego Panini i zagraj w dostępne na stronie gry. Możesz zbudować swój zespół marzeń! Biorąc udział w zabawie z memory, możesz co tydzień wygrywać kolejne gadżety Panini. A na koniec akcji mamy jeszcze do rozdania 11 specjalnych voucherów Tesco (1 o wartości 12 000 złotych i 10 o wartości 60 złotych). Nie zwlekaj i poczuj piłkarski dreszczyk emocji!