Wspólnymi siłami można osiągnąć wszystko

08/06/2016

IMG_1748

31 maja w godzinach wieczornych sklep w Barcinie z powodu bardzo złych warunków pogodowych zastał zalany. Tamtejszy zespół doskonale sobie jednak dał radę w tak krytycznej sytuacji, dzięki czemu już następnego dnia o godz. 19:00 sklep funkcjonował normalnie. Akcją ratunkową kierowała niezastąpiona kierowniczka SM Barcin, Anna Bałas.

W tak trudnych okolicznościach przekonałam się, ile ten niewielki budynek dla nas wszystkich znaczy.
Dopiero w takich właśnie chwilach doceniamy wszystko, co mamy. Ja też, pomimo tego, że zawsze wiedziałam, iż mój zespół jest najlepszy, właśnie w tym dniu przekonałam się o tym na 1000%. Pracownicy dzwonili do mnie w nocy i następnego dnia od samego rana z pytaniem, kiedy mają przyjść sprzątać sklep po tej całej tragedii. Byłam bardzo dumna, że pracuję z ludźmi, którzy mają tak wielkie serce. Nieważne było wtedy czy mamy urlopy, czy dzień wolny – każdy chciał przyjść posprzątać sklep, żeby jak najszybciej go otworzyć dla klientów. Teraz został tylko strach, gdy słyszymy szum wody odbijającej się o dach naszego sklepu.
Chciałam podziękować wszystkim pracownikom, którzy sprzątali ten wielki bałagan, bo to dzięki Wam udało nam się tak szybko przywrócić sklep do handlu. Dziękuję Wam bardzo, że byliście ze mną w tej ciężkiej i trudnej sytuacji.

Anna Bałas
Kierownik Sklepu
SM Barcin