Wielki finał programu „Decydujesz, pomagamy”

08/06/2016

Obraz12

Właśnie zakończyło się głosowanie w ramach naszego nowego programu „Decydujesz, pomagamy”, uruchomionego w marcu. Jesteście ciekawi, co się działo z tej okazji w sklepach w całej Polsce i co mówiły o nas media?

W ciągu tych 4 miesięcy nasi koledzy i nasze koleżanki ze sklepów bardzo starali się, by wspierać program „Decydujesz, pomagamy”. Nieustannie przypominaliście klientom przy kasach o naszej akcji,  organizowaliście akcje zachęcające do głosowania, wspieraliście organizacje, które zgłosiły swoje projekty do programu i stworzyliście niesamowitą atmosferę w sklepach. Dziękujemy Wam za to!
W naszych sklepach odbyło się mnóstwo dodatkowych wydarzeń – odwiedzali nas przedstawiciele organizacji, by samodzielnie zachęcać klientów do wrzucania żetonów do urn, organizowano także pokazy specjalne – pierwszej pomocy, taneczne, muzyczne itp. W 44 lokalizacjach odbyło się spotkanie z władzami lokalnymi czy dyrektorami szkół. Uzyskaliśmy także patronat prawie 100 władz lokalnych!
O programie stale informowaliśmy w newsletterze Team5 oraz w portalu MojeTesco.pl, zachęcając przy okazji do głosowania na Szczęśliwe Granty. Było o nas głośno także w mediach – zarówno tradycyjnych, jak i społecznościowych. Wiadomość o naszym programie pojawiła się aż 737 razy, głównie w lokalnych gazetach i stacjach telewizyjnych, ale miejsce dla nas znalazło się także w ramówce „Dzień Dobry TVN”. 50 dziennikarzy otrzymało od nas także specjalne pudełko promocyjne – gadżet, który doskonale przedstawiał ideę naszego programu, w środku którego znajdował się dodatkowy żeton do głosowania. W social mediach, np. na Faceboooku i Twitterze, pojawiło się ok. 1000 aktywności wśród użytkowników, którzy wspierali program. Zapewne każdy z Was robił wszystko, co w jego mocy, by jak najwięcej osób dowiedziało się o „Decydujesz, pomagamy”, wybrało się do któregoś z naszych sklepów i oddało głos na wybraną przez siebie organizację.