Zgłoś się już dziś!

05/05/2016

Dwutygodniowe kursy języka angielskiego na Malcie i w Polsce oraz specjalne wyróżnienia w postaci nagród rzeczowych. Te wspaniałe nagrody czekają na uczestników Konkursu językowego „English Adventure”. Nie czekajcie i już dzisiaj zachęćcie swoje dzieci do udziału! Na zgłoszenia czekamy już tylko do niedzieli (8 maja).

Jak się zapisać? to proste! Wystarczy odpowiedzieć na pytania dostępne pod adresem: www.glossa.pl/tescodzieciom. Konkurs został stworzony z myślą o dzieciach pracowników naszej firmy, którzy mają  od 13 do 18 lat, wykażą się wiedzą z języka angielskiego, a dodatkowo potrzebują szczególnego wsparcia, ze względu na sytuację materialną (maksymalny dochód brutto na osobę w rodzinie – 1 000 złotych).

Jak wygląda nasz konkurs?
•    I etap – test językowy on-line
•    II etap – praca pisemna
•    III etap – rozmowa z nauczycielem angielskiego na wybrany temat

1

Na najlepszych uczestników czekają cenne nagrody: 5 dwutygodniowych kursów języka angielskiego na Malcie (wyjazd 2.07–16.07. 2016) oraz 5 dwutygodniowych kursów językowych w Polsce (wyjazd 3.07–16.07.2016).  Przewidzieliśmy również specjalne wyróżnienia w postaci nagród rzeczowych. .

Regulamin znajdziecie na stronie internetowej Fundacji: www.fundacjatesco.pl.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt – e-mail: kontakt@fundacjatesco.pl lub kontakt@fundacjatesco.pl; tel.: 12 2552 200.